قوانین و مقررات فروشگاه صنایع دستی ایران
- استفاده و خرید از كالاهای این فروشگاه به معنای اطلاع و آگاهی و موافقت شما از شرایط ذیل می باشد.
- توجه داشته باشید كه ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن كامل كلیه شرایط و قوانین فروشگاه صنایع دستی ایران می باشد.

قوانین عمومی
- كلیه اصول و روش های این فروشگاه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الكترونیك و قانون حمایت از مصرف كننده است .
- كاربر (مشتری محترم) موظف به رعایت قوانین مرتبط می باشد. درصورتی كه در قوانین درج شده و شیوه عملكرد فروشگاه صنایع دستی ایران تغییری در آینده ایجاد شود در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می شود و شماتوافق می كنید كه استفاده مستمر شما از این سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است .

تعریف مشتری یا كاربر
مشتری یا كاربر به شخصی گفته می شود كه با درج اطلاعات صحیح خود در فرم ثبت نام سایت ، به ثبت سفارش و یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اقدام نماید .

سیاست های رعایت حریم شخصی
فروشگاه صنایع دستی ایران به اطلاعات خصوصی اشخاص كه از خدمات سایت استفاده می كنند احترام گذاشته و از آن محافظت می كند . این فروشگاه درحد توان از حریم شخصی شما دفاع می كند و در این راستا تكنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را فراهم می نماید . در واقع شما با استفاده از این فروشگاه،‌ رضایت خود را از این سیاست نشان می دهید .

سیاست قیمت گذاری
سیاست قیمت گذاری ما براساس رعایت حق مشتری و مصرف كننده است
در مواردی بسیار نادر و درصورت وجود نوسان هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری ، اگر سفارش قابل تحویل نباشد، فروشگاه صنایع دستی ایران موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع داده و سفارش را لغو نماید .
به قیمت كلیه محصولات مالیات برارزش افزوده اضافه می گردد و هزینه های بسته بندی ارسال، بیمه حمل كالا بسته به شرایط سفارش جداگانه محاسبه می شود .

قوه قهریه
تمامی شرایط و قوانین مندرج در شرایط عادی قابل اجرا است و درصورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی ندارد .

ارتباط الكترونیكی
زمانی كه شما سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می كنید و یا به ما ایمیل می زنید این ارتباطات بصورت الكترونیكی انجام می شود و شما موافقت می كنید كه فروشگاه صنایع دستی ایران بصورت الكترونیكی (از طریق پست الكترونیكی ، سرویس پیام كوتاه و سایر سرویس های الكترونیكی) به درخواست شما پاسخ دهد.